XRP

Ünlü Kripto Para Analisti XRP Yatırımcılarını Uyardı: Dava Haberi İyi Olsa da Buraya Dikkat!

Önde gelen kripto para analisti Credible Crypto, alınan olumlu dava haberine rağmen yatırımcıları uyardı.

Bir zamanlar en büyük ilk 3 kripto para birimi arasında yer alan ancak açılan menkul kıymet davası ile sarsılan XRP, geçtiğimiz günlerde oldukça iyi bir haber aldı. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan menkul kıymet davası hala devam ediyor olsa da Ripple çok kritik bir zafer elde etti.

İlgili Haber
Olumlu Haber Sonrası XRP Sert Yükseldi: Uzman Avukat Davadaki Son Gelişmeyi Değerlendirdi

XRP Fiyatı İçin Ralli Vakti Gelmemiş Olabilir

XRP fiyatı, New York Güney Bölgesi Bölge Mahkemesi Yargıcı Analisa Torres tarafından alınan “adil bildirim savunması” yapılmasına izin verilmeme kararına olumlu tepki verdi. Buna rağmen ünlü bir kripto para analisti her şeyin istendiği gibi ilerlemeyebileceğini ve önemli bir direncin her şeyin önüne geçebileceğini ima etti.

Kripto para analisti Credible Crypto, 362.000 takipçisine yönelik yaptığı açıklamasında XRP fiyatında kısa süre önce ciddi bir sıçrama görülmesine rağmen bunun boğaya hazır olmadığını aktardı.

Bu gelişme oldukça harika ancak teknik açıdan bakıldığında şu an hala yerel direnç bölgesinin altındayız.

Bu sebeple buradan hiçbir şeye FOMO’lanmayın. En iyisi fiyat hareketinin gelişmesini beklemek olacaktır.”

Ünlü kripto para analistinin yerel direnç noktası olarak belirttiği seviyenin ise 0,80 dolar olduğu görülmekte. XRP fiyatı an itibarıyla ise 0,80 dolar seviyesine ulaştı ve bu direncin günlük olarak kırılması her şeyi değiştirebilir. XRP’nin 0,80 dolar sonrasındaki hedefinin ise 1,01 dolar olduğu görülmekte.

XRP davasından olumlu haber gelse de asıl gelişme birkaç borsanın XRP’yi tekrar listelemesi ile başlayacak ve FOMO buradan sonra kendini gösterecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu