binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Kripto Para Yöneticisi Hoffman: ''Bu Hata Ripple'a (XRP) Kaybettirecek!''

Ünlü Kripto Para Yöneticisi Hoffman: ”Bu Hata Ripple’a (XRP) Kaybettirecek!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paralar üzerindeki SEC baskısı her geçen gün artarken Chia Network’ün başkanı Gene Hoffman, bir Twitter paylaşımında, Ripple’ın (XRP) devam eden yasal savaşında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı kaybedeceğine olan güvenini dile getirdi.

Kripto Para Yöneticisi, Ripple’ın (XRP) SEC’e Karşı Kesinlikle Kaybedeceğini Söyledi

Bu görüş, bir Twitter kullanıcısının Hoffman’a, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Başkanı Gary Gensler’in Bitcoin dışındaki tüm kripto para birimlerinin menkul kıymet olduğunu ima etmesine cevaben Chia’nın Bitcoin’e üstünlüğü hakkındaki düşüncelerini alaycı bir şekilde sormasının ardından paylaşıldı.

Hoffman, Chia’nın tokenı XCH’nin bir menkul kıymet olmadığını ve şirketin Chia öz sermayesini kaydetmeyi planladığını belirterek yanıt verdi. Bunu yapmamayı tercih eden diğerlerinin aksine, bunun yasal olmanın en açık yolu olduğuna inanıyor.

Bununla birlikte, Ripple’ın eski geliştirici ilişkileri direktörü Matt Hamilton, öz sermayenin kaydedilmesinin SEC’in Ripple’ın peşine düşmesini engellemediğine dikkat çekmişti.

Hoffman, Ripple’ın Ripple hisselerini kaydettirmeden önce XRP satarak bir hata yaptığını belirterek Hamilton’a karşılık verdi.

Ripple’ın eski üst düzey geliştiricisi Hoffman’ı, SEC ikincil piyasa satışlarının da menkul kıymet olabileceğini savunmaya çalıştığı için Ripple davasını yakından takip etmesi konusunda uyardı.

İlgili Haber  Cardano'da (ADA) Yeni Gelişme: Kurucu Hoskinson, Dev Şirketi Alma Konusunda İlerliyor!

Ancak Hoffman gerçeklerin farklı olduğunu ve yöntemlerinin Ripple’ın yaptığı hatayı yapmamak için özel olarak tasarlandığını belirtti.

Chia başkanı, token’ın düzenleyici statüsü konusunda SEC ile herhangi bir görüşmesi olmadığını, ancak bunun bir menkul kıymet olmadığına inandığını söylüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail