XRP

Ünlü Uzmandan XRP Davası İle İlgili Kritik Açıklama!

Jake Chervinksy, XRP yatırımcılarının Ripple'ı zorladığını ifade etti.

Kripto para piyasası 2021’i geride bıraktı ancak 2021’de yaşanan bazı olayların etkisi veya süreci hala geçmiş değil. XRP‘ye 2020’nin son günlerinde açılan ve 2021 boyunca devam eden dava da kesinlikle bunlardan birisi. XRP davası hakkında henüz herhangi bir büyük gelişme yaşanmasa da ünlü bir avukat XRP yatırımcılarının aslında SEC’i çok zorladığını ortaya koydu.

ABD Blockchain Birliği Hukuk Müşaviri ve ünlü kripto para avukatı Jake Chervinsky, XRP ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden dava hakkında konuştu. Chervinsky, XRP yatırımcıları ile Ripple’ın aslında bir noktada çok net olduğunu ve net mesaj verdiğini aktardı. Ünlü avukata göre Ripple cephesi, SEC cephesine büyük bir ders veriyor ve mücadeleyi asla bırakmayacaklarını gösteriyor.

SEC, Ripple’a Diş Geçiremedi

Chervinsky, Ripple‘ın şu an SEC’inin tarihindeki en dişli rakip olduğunu ve Elon Musk’ın bile zamanında SEC’e bu kadar diş geçiremediğini aktardı. Şu an menkul kıymet hukuku konusunda Ripple ile SEC davasının her şeyi belirleyebileceğini ifade eden Chervinksy, Ripple’ın her şey son bulana kadar mücadele edeceğini de aktardı.

Ripple cephesi mücadeleyi asla bırakmadı ve bunun üzerine bile çıktı. ABD’de zorlu anlar yaşayan ve birçok borsadan delist edilen XRP’yi desteklemek için yeni girişimler yavaş yavaş hayata geçiriliyor ve bunların birisi çok kısa süre önce tanıtıldı. XRP ise bu kaosta ciddi dengesizlikler yaşıyor.

İlgili Haber
XRP'yi Harekete Geçirecek Haber Sonunda Geldi: RippleX Müjdeyi Paylaştı
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Yani


Başa dön tuşu