blank
BorsaHaberler

Upbit, Saldırının Etkilerini Atlattı, Borsa Kripto İşlemlerini Yeniden Başlattığını Açıkladı

Borsa, bugün itibari ile LTC, XRP ve EOS işlemleri yeniden başladı.

Güney Kore merkezli kripto para borsası Upbit yaşamış olduğu saldırının yaralarını sarıyor. Borsa; XRP, LTC ve EOS işlemlerini yeniden başlatacağı duyurusunda bulundu.

Yaşadığı saldırı sonucu 342 bin Ethereum (ETH) kaybeden Borsa, bir süreliğine tüm kripto işlemlerini askıya almıştı. Bugün itibarı ile LTC, XRP ve EOS alım satım işlemlerini yeniden başlatan Upbit, kullanıcıların yeni para yatırma adresleri oluşturmaları gerektiğini ifade etti.

Borsa’dan yapılan açıklama ile müşterilerin mağduriyet yaşamaması adına her türlü önlemin alındığı ve çalınan Ethereum bedellerinin kurum tarafından bizzat karşılanacağı açıklaması yapılmıştı.

Borsa’dan çalınan Ethereum’un şu an hala piyasada bulunduğuna dikkat çeken uzmanlar, söz konusu kripto paraların farklı borsalara aktarıldığını ve diğer kripto para birimlerine çevrildiğini iddia ediyorlar.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu