AltcoinHaberler

Usta Analistin Bitcoin Ve ICON Hakkındaki Müthiş Öngörüsü!

Tutarlı tahminleriyle göz dolduran analistten dudak uçuklatan tahminler geldi.

Ünlü analist Dave the Wave, Bitcoin’in müthiş bir yükselişle 24.000 doları göreceğini iddia etti. Ünlü analiste göre iki yılı aşkın süredir düşüş eğiliminde olan lider kripto para birimi, düşüşüne sebep olan büyük simetrik üçgeni çözmek üzere.

Analistin iddiasına göre BTC, 2021’in ikinci çeyreğine kadar farklı bir üçgende işlem görecek ve bu gerçekleşirse lider kripto para biriminin 115.000 doları bile görmesi mümkün olabilir!  An itibarı ile yükseliş eğiliminde olan 11.500 doların üzerinde işlem gören Bitcoin, 213 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip durumda.

Bitcoin Haricinde Hangi Altcoin Kopacak?

Usta analist, Bitcoin’in haricinde uçuşa geçeceğine inandığı bir altcoini de değerlendirdi. ICON‘un (ICX), 2 yıldır güç kaybı yaşadığı ayı bölgesindeki parabolik bir kopuşa hazırlandığını iddia etti.

Bilindiği gibi ICX, CoinMarketCap verilerine göre 12,64 dolardan (ATH) 0,106937 dolara kadar düşerek değerinin %99’unu kaybetti. Ancak tüm bu felaket senaryosunun zıddında bir yükseliş görüleceğine inanan Dave the Wave, ICX’in 102,56 dolara yükselerek yaklaşık %23000’lik müthiş bir yükselişin geleceğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu