Solana

Uzmanlardan İddialı Tahmin: Bu Kripto Para Yıl Sonunda Rekor Kıracak!

SOL fiyatı, rekor mu kıracak?

Ethereum’un en büyük rakibi olarak görülen Solana (SOL),  son dönemde rekor tazeledikten sonra hafif bir düzeltme yaşamış ve 5. sıraya kadar gerilemişti.

SOL fiyatı Kasım ayının başlarında 259 dolara kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kırsa da an itibarıyla bunun %20 gerisinde kalmış durumda.

Buna rağmen 1 yıllık sürede SOL fiyatının %41.291 artış elde ettiği görülüyor. Analistler ise SOL’un yükselişinin daha bitmediğini vurgulamakta.

SOL İçin Yükseliş Geçici Değil

Finder tarafından yapılan bir etkinlikte bir araya gelen uzmanlar, Solana’nın 2021 yılının sonlarına doğru 235 doların üzerine çıkmasını beklemekte.

Analistler bunun ortalama bir fiyat olduğunu vurgularken Finder’ın 50 finansal teknoloji uzmanı ile yaptığı çalışmanın sonucunda çıkan ortak görüş ise SOL’un teknik olarak Ethereum’u geçeceği yönünde oldu.

Solana ağı kısa süre önce DDOS saldırısı yese de ağın durması sanıldığı kadar büyük etki etmedi ve Solana ekibi kısa sürede toparlandı. Panxora Crypto’nun yöneticisi Gavin Smith ise böyle bir altyapının aslında şu an olması gereken fiyatın çok üzerinin hak edildiğini gösterdiğini belirtti. Smith, 2021 yılı sonunda 250 dolar ve üzerinde bir fiyat görmeyi umduğunun altını çizdi.

SOL’un hızlı işlem kapasitesi de Finder uzmanlarının artı puan verdiği noktalardan oldu. Linda Kreitzman konu hakkında yaptığı açıklamada Solana’daki işlemlerin Ethereum’dan yüksek olduğunu vurguladı ve SOL’un kısa sürede açılacağını ifade etti. SOL için uzmanların genel görüşü ise yükseliş odaklı oldu.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
M.y

Eger uzmanlar bir coini öüyorsa bilki o coin çıkılacak. uzmanların ellerinde patlayan coinlere müşteri bulup yükseltmenin derdindeler.


Başa dön tuşu