binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumVitalik Buterin Yine Ethereum Mu Dump'layacak? Daha Önce Satış Yapan Cüzdana Yüklü...

Vitalik Buterin Yine Ethereum Mu Dump’layacak? Daha Önce Satış Yapan Cüzdana Yüklü ETH Taşıdı!

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, daha önce satış yapan bir cüzdana yüklü miktarda ETH tokeni gönderdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Onchain verilerine göre Ethereum kurucus Vitalik Buterin yaptığı son işleminde daha önce satış yaptığı bir kripto para cüzdanına yüklü miktarda ETH transferi gerçekleştirdi.

Buterin ile ilişkili olduğu bilinen bir cüzdandan yine Buterin’e ait olan “0x5567” başlangıç adresli cüzdana 2.000 ETH (3.12 milyon dolar) transfer edildi. Bu cüzdan geçtiğimiz ay boyunca Bitstamp borsasına satış amacıyla toplam 2.700 ETH (4.77 milyon dolar) transfer etmişti.

Ethereum kurucusunun 0x5567 başlangıç adresli cüzdandaki varlıkları yeniden Bitstamp borsasına satış amacıyla gönderip göndermeyeceği henüz bilinmiyor fakat geçmiş dönemki işlemleri bizlere önemli ipuçları veriyor.

İlgili Haber  Dikkat: Yeni Haftada Çok Sayıda Ekonomik Gelişme ve Altcoin Olayı Var! İşte Sıralı Listesi

Buterin geçtiğimiz haftalarda MKR tokeni satışı yapmasıyla da tepki çekmişti. Maker kurucusunun Solana ağını övmesinin ardından ETH kurucusu, CowSwap merkeziyetsiz borsasında 500.000 dolarlık satış gerçekleştirmişti ve bu hamle Maker’a bir gözdağı olarak nitelendirilmişti.

Bu işlemlerine ek olarak Ağustos ayında ise 1 milyon dolarlık ETH tokenini Coinbase’e taşımıştı.

Son verilere göre Buterin’in toplam cüzdanlarında toplamda 387 milyon dolarlık ETH tokeni bulunuyor. Bir zamanlar bunların değeri 1 milyar doların üzerindeydi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail