Kripto Para

Vite Ve Troy Trade Ortaklık İmzaladı

Troy ve Vite, merkezi olmayan ticaret alanlarını araştırmak için ortaklaşa çalışacaklar.

Yüksek performanslı merkeziyetsiz bir ekosistem olan Vite, bugün itibarıyla Troy Trade ile ortaklık imzaladığını duyurdu. Duyurusu yapılan ortaklık sayesinde “Küresel Ekolojik Topluluk Programı”nın on birinci üyesi haline gelen Vite, söz konusu ortaklıktan duyduğu memnuniyeti attığı tweetle dile getirdi.

“Küresel Ekolojik Topluluk Programı” TROY; tarafından başlatılan, dijital paraların ticaret engellerini ortadan kaldırmayı hedefleyen ve kripto varlık ticareti ekosistemi oluşturmak için tasarlanan bir platform.

Ortaklık ile Vite, kripto varlıkların ticaret engellerini kırmak ve entegre bir kripto varlık ticaret ekosistemi oluşturmak için tasarlanan Troy tarafından başlatılan Küresel Ekolojik Topluluk Programının 11. üyesi oldu. Troy ayrıca Vite ağına blok üreticisi olarak katılacak.

Troy ayrıca Vite ağının Snapshot Block Producer programına da dahil olacak. Ayrıca TROY, Ar-Ge kaynaklarını Troy Network’ün gelişimine adamak için Vite ile dirsek temasında olacak.

Vite COO’su Richard Yan İkili Arasındaki Ortaklığı Şu Sözlerle Yorumladı:

Troy ve Vite, merkezi olmayan ticaret alanlarını araştırmak için ortaklaşa çalışabilir. İki ortak, ticaret endüstrisinin ne şekilde ilerleyeceği mevzusunda benzer fikirlere sahip olduğu için Vite Troy ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyor. ”

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu