binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinWall Street Destekli Bitcoin Borsası Açıldı! Sadece Bu Dört Kripto Parayı Listeleyecek!

Wall Street Destekli Bitcoin Borsası Açıldı! Sadece Bu Dört Kripto Parayı Listeleyecek!

Citadel Securities, Fidelity, Charles Schwab tarafından desteklenen kripto para borsası piyasaya sürüldü.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Wall Street Journal‘ın haberine göre, önde gelen dev şirketler tarafından desteklenen kripto para borsası “EDX Markets” piyasaya sürüldü.

Geleneksel kripto borsalarından farklı statüde olan EDX Markets,  Citadel Securities, Fidelity Investments, Charles Schwab, Paradigm, Sequoia Capital ve Virtu Financial gibi pazar liderleri tarafından destekleniyor.

EDX Markets’in şu an için platformunda SEC tarafından menkul kıymet olarak nitelendirilmemiş kripto para birimlerine yer vereceği bu bağlamda da sadece Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) ticaret hizmeti sunacağı belirtildi.

EDX Markets’in bu yaklaşımının ileriki zamanlarda SEC ile herhangi bir sorun yaşamak istemediğine işaret ettiği ifade edildi.

Geleneksel kripto para borsalarından farklı olarak EDX, geleneksel finans standartlarından yararlandığını ancak “koruyucu olmayan” bir borsa olarak çalışacağını ve müşterilerin dijital varlıklarını doğrudan işlemeyeceğini söyledi.

Bu bağlama EDX Markets firmaların kripto para birimleri ve fiat para birimleri arasında ticaret yapabilecekleri bir platform sağlayacağını belirtti.

Ayrıca EDX’in çoğu kripto borsasının aksine bireysel yatırımcılara doğrudan hizmet vermeyeceği de açıklandı.

Citadel Securities sözcüsü açıklamasında şunları söyledi:

“EDX büyük ölçüde geleneksel ve düzenlenmiş finansal piyasalardaki standart uygulamalardan yararlanacak ancak kripto borsalarının klasik işleyişinden daha farklı bir strateji benimseyecek.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail