BitcoinHaberler

Wall Street Fenomeni Bitcoin Hakkında Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

Jim O'Shaughnesy Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu. ABD Bitcoin'i yasaklayacak ama ve yine de Bitcoin yoluna devam edecek!

Nexo

Wall Street Efsanelerinden olarak bilinen Jim O’Shaughnesy katıldığı bir söyleşide Bitcoin hakkında bir takım açıklamalarda bulundu. ABD’nin teknoloji konusunda en önde gelen devletlerden olduğunu fakat bunu kripto paralar için kullanmadığı ve geri kalabileceğini ifade etti.

Jim O’Shaughnesy şu ifadeleri kullandı:

“ABD yönetiminde geçmişte benzer adaptasyon sorunları yaşandı. Hatta geçmişte altın bile üzerinde bulundurulması ve kullanılması yasak bir hale gelmişti. Eğer üzerinizde altın bulundurursanız hapse giriyordunuz. İlerleyen dönemde Bitcoin için de böyle bir durum yaşanabileceğini düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

ABD’nin bu teknolojide geri kaldığını ve buna çözüm olarak ise ileride BTC’yi yasaklayabileceğini düşünen ABD’li yatırımcı Jim O’Shaughnesy olası bir yasaklama durumunda Bitcoin’in durumdan etkilenip etkilenmeyeceğini de ifade etti.

Bitcoin Bu Durumdan Olumsuz Etkilenmez

Olası bir Bitcoin yasaklanma durumunda tüm dünyada bunun büyük bir ses getireceğini ifade ederek sözlerine başlayan O’Shaughnesyi, “Böyle bir yasaklama olursa Bitcoin’in kullanımı veya büyüme ivmesinde azalma yaşanmaz. BTC büyümeye devam eder olacak tek şey ise finans sisteminin bu sektörlerden mahrum kalması olacaktır. dedi.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı