binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerWEF Blockchain Sorumlusu Davos'un Ardından Konuştu

WEF Blockchain Sorumlusu Davos’un Ardından Konuştu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz günlerde İsviçre’nin Davos kentinde düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu (WEF) finans dünyasının en büyük isimlerine ev sahipliği yaptı. Forumda Dünya ekonomisinin geleceği, iklim krizi gibi konular konuşulurken kripto paralar da kendine geniş yer buldu.

Etkinliğin bitmesinin ardından panelin Dijital Varlık ve Blockchain Sorumlusu Brynly Llyr kriptonun geleceğine dair fikirlerini açıkladı.

Llyr, finansal kuruluşların kriptoya olan ilgisinin şimdilik azalmış olduğunu iddia etti. Ancak yatırım fonlarının gözü blockchain teknolojisinin üzerinde.

“Blockchain teknolojisinin sınırlarını henüz tam olarak bilmiyoruz. Yatırımcılar bu nedenle yeni teknolojiye yatırım yapmaktan vazgeçmiyor. Blockchain projelerine para akmaya devam ediyor.”

Merkeziyetsiz Sistemlerin Faydası

WEF yetkilisi, yatırım konusu ile ilgili gelen soruyu cevaplamasının ardından merkeziyetsiz teknolojinin faydalarına değindi.

“Merkezi olmayan sistemlerin en büyük faydası, bu alanda geliştirebileceğiniz neredeyse sınırsız şeyin bulunması. Projelerin benimsenmesi için ise ana akım desteği mühim.”

Brynly Llyr, blockchain teknolojisinin gerçekten insan hayatına etki ettiği uygulamalarının gerçekleştiği takdirde benimsenmenin çok hızlı artacağına inanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail