Kripto HaberleriHaberlerWhite Castle, Kipto Alanına Sağlam Bir Giriş Yaptı!

White Castle, Kipto Alanına Sağlam Bir Giriş Yaptı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü restoran zinciri White Castle kripto para dünyasına adımını attı! Twitter profilini “Seahams” NFT olarak değiştiren White Castle, Ethereum Name Service (ENS) ile yeni bir alan adı (whitecastleofficial.eth.) kaydettiğini duyurdu.

White Castle’ın Web3 Blockchain etkinliğine katılan en son isim olmasıyla kriptoya giren isim markalarının listesi daha büyümüş oldu.

Bu yıl birçok ünlü marka -Gucci, Coca-Cola, Ubisoft vb.- NFT’lere ve metaverse sektörüne giriş yaptı. Yatırım bankası Jefferies ise “metaverse”in şimdiye kadarki yaşam şeklimiz için en büyük kesinti olacağını öngörüyor. Kurumlar ve perakende tüccarlar ise konuyla ilgili heyecanlarını dile getiriyorlar. Sadece geçen hafta NFT satışları 293 milyon ABD dolarına ulaştı.

White Castle’ın kriptoya girdiğini duyurmasından kısa bir süre sonra ise ENS operasyon direktörü Brantly Millegan konuyla ilgili şaşkınlığını dile getiren bir tweet yayınladı ve en kısa sürede gidip biraz White Castle satın alacağını açıkladı.

New York metropol bölgesinde en büyük varlığı ile 13 eyalette 377 lokasyona sahip bir Amerikan bölgesel hamburger restoran zinciri olan White Castle, 13 Eylül 1921’de kurulan dünyanın ilk fast-food hamburger zinciri olarak bilinir. Genel merkezi ABD’de bulunan ünlü restoran zincirinin kurucuları Billy Ingram ve Walter Anderson’dır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları