XRP

XRP Bir Kripto Para Borsasında Daha Listeleniyor!

XRP, Japon kripto para borsasında listeleniyor!

ABD’nin en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase geçtiğimiz günlerde XRP’yi yeniden listeleyeceği söylentileri ile beraber anıldı ancak bunları yalanladı.

Coinbase’in bu söylenti ile anılması bile XRP fiyatının %18 yükselmesini sağladı. Şimdi ise bir kripto para borsası söylenti ile anılmak yerine direkt olarak XRP’yi listeledi.

XRP Fiyatı Listelenmeye Tepki Vermedi

Japonya’nın en büyük kripto para borsalarından olan TAOTAO, XRP’yi yeniden listeleyeceğini belirtti. XRP, 22 Eylül tarihinden itibaren Japonya’nın önde gelen kripto para borsalarından birisi olan TAOTAO’da listelenecek.

News.Yahoo Japan tarafından aktarılan bilgilere göre XRP ilk olarak Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash işlem çiftleri ile birlikte 22 Eylül tarihinde listelenecek. TAOTAO kripto para borsasından önce başka bir Japon borsası daha XRP’yi listelemişti ve XRP fiyatı buna olumlu tepki verdi.

Toplam piyasa değerine göre en büyük 7. kripto para birimi XRP son 24 saat içerisinde ise bu habere çok fazla tepki vermedi %1 yükseliş elde etti. XRP’nin asıl yükselişinin ise ABD merkezli herhangi bir kripto para borsası tarafından listelenme ile geleceği tahmin ediliyor.

Bu esnada XRP düşüş yaşamaya devam ediyor ve kısa vadede hacim olarak Solana tarafından da geçildi. SOL ise son 7 gün içerisinde %28 yükseliş elde etti ve XRP %11 düşüş yaşadı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
6 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu