XRP

XRP Davasında Yeni Gelişme: SEC, Talebi Reddetti

SEC, Ripple'ın daha fazla evrak talebini reddetti.

Son dönemde yükselen olaylara ve gündemin çok daha fazla yoğunlaşmasına rağmen, SEC ve Ripple davasında hala net bir adım atılamadı. Özellikle Ripple’ın son aylarda bastırmasına karşın SEC’in aldırdığı başarılı kararlar beraberliğe yakın bir durumun oluşmasını sağladı.

Ripple’a Sert Yanıt

SEC, şu an son golü atan taraf oldu. SEC, Ripple’ın son taleplerinden birisine karşı çıktı ve bununla ilgili oldukça makul noktalar ortaya koydu. Ripple, kamera karşısında yapılacak olan değerlendirmeye üç belgenin daha eklenmesini istemişti ve bunun direkt olarak mahkemeye bakan Sarah Netburn tarafından yapılmasını talep etti.

SEC tarafından gizlilik gerekçesiyle tutulan evraklar, Ripple tarafından geçtiğimiz hafta bir kere daha istendi. Ripple, bu üç evrakın dava ile oldukça alakalı olduğunu ve bunların kesinlikle mahkemeye sunulması gerektiğini vurguladı. Bu evraklar aslında daha önce mahkemeye sunulan 19 evrak ile aynı segmentte yer almakta.

SEC ise verdiği son yanıtta bu evrakların daha önce teslim edilen evraklardan farklı olduğunu ve yüksek gizlilik barındırdığını ifade etti. SEC, bunların daha önceki mahkeme talebinden bağımsız olduğunu belirterek bunları vermek istemediklerinin altını çizdi.

Bu evrakların içeriği hakkında bilgi paylaşan SEC, bunların aslında direkt olarak SEC yöneticilerinin bazı görüşleri ile değerlendirmelerini içerdiğini vurguladı. Ripple ise bu cevap sonrasında biraz daha köşeye sıkışmış gibi gözüküyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
serko

Btt veya hot coinden daha iyi bir yükseliş yakaladı düşen piyasada markette hızla yükseleceği kesin gibi. Y.t.d.

kozbey@mynet.com

Pazar günü 6000tl lik alım yaptım 2 saatte 8000 oldu ilginç çıkış yapan bir coin

selimsert

Xrp davası asmalı konak gibi:) troy adetli alıp satın çok iyi çıkışlar yapıyor.


Başa dön tuşu