Kripto HaberleriXRPXRP Yatırımcılarına Yeni Gelişme Müjdesi!

XRP Yatırımcılarına Yeni Gelişme Müjdesi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Başı ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile belada olan Ripple ve XRP, buna rağmen geliştirmelere hiçbir yavaşlama olmadan devam ediyor.

XRP İçin Yeni Gelişme

XRP ağına kısa süre önce akıllı kontratlarla ilgili birkaç eklenti getirilmişti ve şimdi bunun da geliştirildiği ve ağın bir üst seviyeye çıkartıldığı görülüyor.

Aktarılan bilgilere göre xPop isimli yeni özellik sayesinde XRP ağında çevrimdışı ödemeler yapılabilecek.

XRPL tabanlı dijital ödeme çözümünün arkasındaki yazılım şirketi XRP Ledger Labs, konu hakkında yaptığı açıklamada hiçbir internet bağlantısı olmadan ödeme yapılabileceğini ortaya koydu.

xPOP protokolü ile entegre edilen her cihazın, QR kodu oluşturabileceği ve bunun içerisinde XRPL tabanlı varlıkların anında ödeme yapabileceği ve iki tarafın da çevrimiçi olmasına gerek kalmayacağı bir sisteme sahip olacağı belirtiliyor.

Geliştiriciler bu özellik ile beraber XRP ağının daha fazla kullanıma ulaşmasını bekliyor.

XRPL Labs yetkilileri tarafından yayınlanan gönderide bu durumun aslında birçok problemini de çözeceği ve ağın daha fazla kullanıma ulaşacağını vurguladı.

Bu durum XRP yatırımcılarının da uzun vadede lehine olacaktır. Direkt olarak internet olmadan kullanım sunan XRP ağı daha popüler olabilir.

Öte yandan lider kripto para birimi Bitcoin için bu çözüm Blockstream tarafından gerçekleştirilmişti ve çevrimiçi olmadan direkt olarak alım satım yapılabilmekte ve BTC transfer edilebilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları