Kripto HaberleriXRPXRP Yatırımcılarının Talebi Mahkeme Tarafından Reddedildi

XRP Yatırımcılarının Talebi Mahkeme Tarafından Reddedildi

Takip et

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden davada yeni bir gelişme daha yaşandı.

Bölge Mahkemesi Hakimi Analisa Torres, Ripple şirketinin piyasaya sürdüğü XRP tokenlerine sahip olan bireylerin yaptığı başvuruya dair kararını açıkladı.

Torres, söz konusu katılımcıların devam eden davaya müdahil olamayacağını belirterek aslında XRP yatırımcılarının davada seslerini duyurma girişimini noktaladı.

XRP Yatırımcılarına İki Yeni Karar

XRP yatırımcıları, sanık olarak davaya müdahil olmak ve Ripple’ı savunmak için toplu dava girişiminde bulunmuştu ancak Torres buna karşı geldi.

Torres, XRP yatırımcılarının davaya müdahil olmasının, SEC’nin onlara karşı karar almasını zorlaştırabileceğini vurguladı. Torres, buna ek olarak Ripple ve XRP yatırımcılarının bitmesini beklediği davanın da böyle bir gelişme ile uzayacağının altını çizdi ve çabuk bir karar alınması için bunu reddetti.

Yargıç buna rağmen XRP yatırımcılarının amicus curiae olarak bilinen duruşmaya katılabileceğini vurguladı.

Söz konusu duruşma, genel olarak tavsiye alınması ve bilgi sağlanması için kullanılmakta. Bu gelişme bile aslında XRP yatırımcılarının bir şey başardığını gösterse de XRP yatırımcılarının büyük bir kısmı şu an bu kararı olumsuz olarak görüyor.

SEC’nin 1,3 milyar dolarlık tazminat açtığı şirkete karşı hareketlerinin, korumakla yükümlü olduğu yatırımcıları sarstığını belirten binlerce XRP yatırımcısı, seslerini belki de yeni davada veya duruşmada duyurabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları