XRP

XRP’de Bütün Alarmlar Çalıyor: 1,6 Milyar XRP Daha Gönderildi!

Milyarlarca adet XRP, nereye ve neden transfer ediliyor?

Kripto para piyasası batı medeniyetleri için oldukça önemli olan ve genelde tatil olarak geçirilen noel öncesinde bir hayli hareketli ve pozitif durumdaydı.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), piyasaların yarı tatil olduğu anda yeniden 50.000 doların hatta 51.000 doların bile üzerine çıktı. Bitcoin’i takip eden altcoinler ise bir noktada yüzdesel olarak BTC’nin yükselişini bile geride bıraktı.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) 50.000$ Sınırında İşte Yeni Hedefler!

Son 7 gün içerisinde ciddi yükseliş elde eden kripto para birimlerinden XRP ise sadece fiyat hareketi ile sınırlı kalmadı.

Aynı zamanda balinaların milyarlarca adet XRP‘yi üst üste ikinci kez gönderdiği görülüyor. Whale Alert aslında daha önceki gün de kripto para borsalarından ve Ripple’ın kendi cüzdanlarından transfer edilen milyarlarca adet XRP uyarısında bulunmuştu. Şimdi ise bu miktarın 1,68 milyar adeti gördüğü aktarılmakta.

XRP Cüzdanları Çok Hareketli

Whale Alert tarafından aktarılan bilgilere göre her şey 100.000 dolarlık XRP transferi ile başladı. Bithumb borsasından bilinmeyen bir cüzdana yapılan bu transfer, tabii ki dikkat çekti.

Bunun devamında ise 225.000.000’den fazla XRP, bilinmeyen cüzdanlar arasında transfer edildi ve bunun toplam değeri 217 milyon dolar seviyelerinde.

Devamında 225 milyon adet XRP ise anonim cüzdandan direkt olarak Binance’e gönderildi.

Bu işlem birçok uzmana göre satış baskısı olarak yorumlanmakta. Binance de devamında 225 milyon XRP’yi, anonim bir cüzdana aktardı. Bithump ise bunun aslında Binance cüzdanları arasındaki bir transfer olduğunu ortaya çıkardı yani para Binance dışına çıkmadı.

Bunun devamında da milyonlarca dolarlık ek transfer yapıldı ve toplamda 1,479 milyar dolarlık XRP, 24 saat içerisinde hareket ettirildi. Bu hareketlilik ise yakında bir patlama yaşanacağına işaret etmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

soon XRP will die, SEC will issue death warrants for two cryptocurrencies, in 2022 xrp will never exceed the constant level of 1.00 to 1.30 USD, because everything is pre-designed

mnbvb.13

👍


Başa dön tuşu