binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinYarınki Güncelleme Öncesi Balinalar Bu Altcoinden Biriktiriyor!

Yarınki Güncelleme Öncesi Balinalar Bu Altcoinden Biriktiriyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

“Akıllı para” cüzdan işlemlerini takip eden bir analiz ekibi olan Lookonchain, Chainlink (LINK) altcoin sahiplerinin büyük balina hesapları arasında alışılmadık bir model olduğunu tespit etti.

“Yarın Staking İşlemleri Başlayacak Altcoinin Balina Hesaplarında Hareketlilik Var”

Lookonchain tarafından bugün paylaşılan istatistiklere göre, 5 Aralık 2022’de, Chainlink merkeziyetsiz oracle ağının temel ERC-20 altcoini olan LINK’in bir grup büyük holder’ı, yeni bir biriktirme süreci başlattı.

Son 14 gün içinde balinalar tarafından yapılan kayda değer bir dizi alım işlemi ivme kazandı. Öyle ki, Kasım ayının son günlerinde balinalar hem merkezi hem de merkeziyetsiz borsalarda birikim yapmaya başladı.

Kökeni bilinmeyen bir cüzdan, son 14 günde coin başına ortalama 7.2 dolar ile 107.6 milyon dolarlık LINK satın alımı gerçekleştirdi.

İlgili Haber  Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin, Kendisini En Çok Heyecanlandıran 5 Gelişmeyi Açıkladı!

Ayrıca, diğer bazı büyük kripto para adresleri, iki büyük merkeziyetsiz kripto para borsası olan Uniswap (UNI) ve 1Inch (1INCH) üzerinden 3 milyon doların üzerinde alım yaptı.

Gelişmeler Lookonchain hesabından şöyle aktarıldı:

“Balinalar son zamanlarda $LINK biriktiriyor.

– 0xd51b adresi 30 Kasım’da Uniswap’tan 284.496 $LINK (2.15 milyon dolar) satın aldı.

– 0xe6a5 adresi 30 Kasım’da 1inch’ten 66.723 $LINK (504.427 dolar) satın aldı.”

Balinaların ilgisi bir ölçüde Chainlink (LINK) altcoininde yaklaşan staking lansmanına bağlanabilir. 6 Aralık 2022’de, Chainlink Staking v0.1 Ethereum’un ana ağında yayına girecek.

Analistler, LINK stake etme olanağının Ethereum’un proof-of-stake (PoS) versiyonunda stake etmeye karşı uygun bir alternatif olacağını söylüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail