binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerYeni Gelişme: Do Kwon'un ve Terra'nın (LUNA) Kaderi Netleşmeye Başladı! İşte Son...

Yeni Gelişme: Do Kwon’un ve Terra’nın (LUNA) Kaderi Netleşmeye Başladı! İşte Son Bilgiler

Do Kwon ve kurucusu olduğu Terra (LUNA) ekosisteminin kaderiyle ilgili Karadağ'dan yeni bilgiler geliyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Karadağ mahkemesi, Terra (LUNA) kripto para çöküşünün kilit isimlerinden Do Kwon’un iadesini bir kez daha onaylayarak nihai kararı Adalet Bakanı Andrej Milovic’e bıraktı. Bu karar, yerel Yüksek Mahkeme’nin Kwon’un Güney Kore’ye iadesini iptal ederek süreci yeniden başlatmasının ardından geldi.

Podgorica Yüksek Mahkemesi Kwon’un iadesine karar vermiş ve “Güney Kore ve ABD’ye” iade için yasal gerekliliklerin yerine getirildiğini belirtti. İade konusunda nihai kararı Adalet Bakanı Andrej Milovic verecek.

Podgorica Yüksek Mahkemesi geçen yıl Kasım ayında Kwon’un iadesine karar vermişti. Ancak iade incelemesinin tekrarlanması kararı, Yüksek Mahkeme’nin önceki kararı iptal eden kararıyla mümkün oldu.

Yüksek Mahkeme, mahkemenin yetkisinin iade için yasal gerekliliklerin yerine getirilip getirilmediğini belirlemekle sınırlı olduğuna hükmetti. Buna göre, Podgorica Yüksek Mahkemesi mevcut prosedürü tekrarladı ve Bay Kwon’un iadesine karar verdi.

İlgili Haber  Bitcoin (BTC) Fiyatı Halving Sonrasında Artacak Mı? Halving'in Etkisi Ne Olacak? Analiz Şirketi Yorumunu Yaptı

Kwon’un temyiz süreci devam ederken, Karadağ Adalet Bakanı Milovic’in Kwon’un ABD’ye iade edilmesini istediğini defalarca dile getirmesi nedeniyle Kwon’un ABD’ye iade edilmesinin daha olası hale geldiğine inanan gözlemciler var.

Kwon’un savunmasının Podgorica Yüksek Mahkemesi’nin tercüme edilmiş kararını teslim aldığı tarihten itibaren temyize gitmek için üç günü var. Kwon’un temyize gidip gitmeyeceği henüz bilinmiyor.

Karadağ’a giden Kwon, sahte pasaportunun yerel havaalanında fark edilmesinin ardından geçen yıl 23 Mart’ta tutuklanmıştı. Sahte pasaport kullanmaktan dört ay hapis cezasına çarptırılan Kwon, 23 Mart’ta cezaevinden tahliye edildi ve yabancılar için bir gözaltı merkezine nakledildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail