coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinYeni Meme Token Atağa Kalktı: Beşinci Sıraya Yerleşti! Ancak Balinalar Satış Yapıyor!

Yeni Meme Token Atağa Kalktı: Beşinci Sıraya Yerleşti! Ancak Balinalar Satış Yapıyor!

Son zamanların en çok konuşulan meme tokenlerinden biri yeniden yükseliş yaşamaya başladı ve dikkat çekti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son günlerinde en çok konuşulan meme tokenlerinden biri olan Pepe (PEPE) son 24 saatte %80’in üzerinde değer kazandı ve CoinMarketCap verilerine göre piyasa değerine göre en büyük kripto paralar arasında ilk 200’e girdi.

PEPE tokende yaşanan yüzde 80’in üstündeki yükselişi gösteren grafik.

Bununla birlikte son yükselişin ardından PEPE, meme tokenler arasında ise en büyük 4 kripto paranın arasına girmeyi başardı.

İlk beşte yer alan meme tokenler arasında ilk sırada Dogecoin, ikinci sırada Shiba Inu (SHIB), üçüncü sırada Baby Doge Coin (BABYDOGE) ve dördüncü sırada Floki (FLOKI) bulunuyor.

En büyük meme tokenlerin sıralamasını gösteren CoinMarketCap tablosu.

Bununla birlikte fiyatta yaşanan yükselişin ardından bir PEPE balinası satış yapmaya başladı.

PEPE token balinaları arasında en büyük sekizinci olan söz konusu cüzdan 7000x kar ile 400.000 dolarlık satış gerçekleştirdi. Balinanın cüzdanında halen 4.7 trilyon PEPE (2.7 milyon dolar) bulunuyor.

Meme tokenler, herhangi bir gerçek değer veya kullanım ile desteklenmeyen, oldukça spekülatif ve volatil dijital varlıklardır. Genellikle internet trendlerinden, sosyal medya hype’larından, ünlülerin reklamlarından ve piyasa manipülasyonlarından etkilenirler.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail