coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizYenilgiye Doymayan Ayı Analisti il Capo, Son Bitcoin Rallisinin Ardından Yine Konuştu!

Yenilgiye Doymayan Ayı Analisti il Capo, Son Bitcoin Rallisinin Ardından Yine Konuştu!

Kripto para analisti il Capo of Crypto, Bitcoin'deki son rallinin ardından piyasayla ilgili kendine has yorumlarını sundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasının en tanınan ayı taraflı analistlerinden biri olan il Capo of Crypto, Bitcoin fiyatının 38.000 dolar sınırına dayanmasının ardından yeniden konuştu.

BTC, 37.900 doların üstüne çıkmasının ardından ani bir düzeltme ile gerileme yaşamıştı ve bu yazının yazıldığı anlarda 36.500 dolar civarından işlem görüyor.

il Capo, yaptığı açıklamasında daha fazla doğrulama gerekli olmasına rağmen yerel bir tepe noktasına ulaşılmış olabileceğini iddia etti. Kendisini “deli, ayı, inatçı” diyenlere seslenen analist, hala ayı lehine senaryonun kendisini gösterebileceğini savundu.

İlgili Haber  Yeni Bir Altcoin DWF Labs ile Stratejik Ortaklık Kurduğunu Açıkladı

Yaptığı açıklamasında her gün yüzlerce teknik grafiği saatlerce incelediğini ve tek gördüğü şeyin ayı senaryosu olduğunu söyledi. Bununla birlikte il Capo’ya göre kripto para piyasasında duyarlılık seviyesi aşırı derecede boğa lehine konumda.

Analist, fonlama, korku ve açgözlülük endeksi ve diğer indikatörlerin boğa duyarlılığını onayladığını ancak Twitter ve herhangi bir Telegram kanalı incelendiğinde farklı bir tablo göründüğünü ifade etti. il Capo’ya göre duyarlılık ve fiyat yükselişi, makro durum ile eşleşmiyor yani ayrışma gösteriyor. Bununla birlikte çoğu grafik aşırı genişlemiş durum ve hacimler azalıyor.

Analist bu rallinin mümkün olduğunca uzatılmaya çalıştığını ve yapay olduğunu iddia ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail