blank
Dogecoin

Yine Elon Musk, Yine Dogecoin (DOGE) Çılgınlığı: “Harika Fikir!”

Elon Musk, DOGE madenciliği ile ısınan jakuzi fikrine sıcak baktı.

Dünyanın en zengin ve tahmin edilebileceği gibi en çılgın isimlerinden olan Elon Musk, Dogecoin (DOGE) ile ilgili bir fikre daha sıcak baktığını açıkladı.

Elon Musk’tan Yeni DOGE İcadı mı Geliyor?

Şaka olarak piyasaya sürülen bir kripto para biriminin toplam piyasa değerini 90 milyar doların üzerine kadar çıkarmayı başaran Musk, aslında topluluğun gücünü göstermiş oldu. Attığı tweetler ile manipülasyon da yapan Musk, yine de bunun ABD ve dünyanın geri kalan yerlerinde popüler olmasını sağladı.

Birçok yatırımcı, Elon Musk’ın tweet atacağı beklentisi ile DOGE alırken söz konusu kripto para bir anda en büyük 4. sıraya kadar yükseldi.

Elon Musk ise bu esnada DOGE’u aya göndermek veya buna benzer fikirlerle eğlencesine eğlence kattı. Ünlü isim şimdi ise adının hakkını verecek kadar çılgın bir fikre sıcak baktığını gösterdi. Blockfolio tarafından paylaşılan çılgın DOGE fikri, Elon Musk tarafından harika bulundu.

Blockfolio, sadece Dogecoin madenciliği ile ısınan bir jakuzi fikrini ortaya atıp Elon Musk’a seslendi. Musk, gönderiye etiketlenmemesine rağmen buna yorum yaparak “harika fikir” ifadesi ile buna sıcak baktığını gösterdi.

Bilindiği üzere Bitcoin ve diğer Proof-of-Work tabanlı ağlarda madencilik yapılması, devamında cihazların inanılmaz bir ısı vermesini sağlıyor. Son dönemde DOGE’un çok popüler de olduğu düşünülürse gerçekten bir jakuziyi ısıtacak kadar ısının bu yolla elde edilmesi mümkün.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu