binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaYoksa Biliyorlar Mıydı: FTX ve Alameda Cüzdanlarından Piyasadaki Düşüş Öncesi Şüpheli İşlemler!

Yoksa Biliyorlar Mıydı: FTX ve Alameda Cüzdanlarından Piyasadaki Düşüş Öncesi Şüpheli İşlemler!

Son kripto para kışını tetikleyen batık kripto para kuruluşları FTX ve Alameda, son düşüşten önce konum aldılar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Batık kripto para kuruluşları FTX ve Alameda Research, esrarengiz bir şekilde dün yaşanan büyük kripto para düşüşü öncesinde satış yaparak iyi bir konum aldılar.

Coinbase’e yaklaşık 8.56 milyon dolara denk gelen 2,500 Ethereum (ETH) yatırdılar. Para yatırma işlemi ETH’nin fiyatı 3.426 dolar civarındayken yapıldı. İlginç bir şekilde, bu büyük para yatırma işlemi ETH fiyatındaki önemli bir düşüşten hemen önce yapıldı.

ETH fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 3.280 dolar seviyesinden işlem görüyor.

1 Mart 2024’ten bu yana FTX ve Alameda aktif olarak işlem yaparak Coinbase’e toplam 15.850 ETH yatırdı. Bu para yatırma işlemleri sırasında ortalama fiyat ETH başına yaklaşık 3.659 dolardı ve toplamda yatırdıkları miktar yaklaşık 58 milyon dolar değerindeydi.

İlgili Haber  Kripto Piyasasının Düşmesinin Ardından Coinbase-SEC Davasında da Yeni Gelişme Var!

Bitcoin ile birlikte neredeyse tüm kripto para piyasası dün İran ile İsrail arasında yaşanan gerilim sonrasında büyük kayıplar yaşamıştı. ABD hisse senedi piyasası ve spot altın da jeopolitik riskler nedeniyle kayıplar yaşayan varlıklar arasındaydı. Bununla birlikte ons altın dün ayrıca dolar bazında tüm zamanların en yüksek seviyesine de yükseldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail