Binance CoinHaberler

1.3 Milyon Binance Coin (BNB) Yakıldı!

16. BNB yakma işlemi gerçekleşti.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance 16. BNB yakma işlemini tamamladığını duyurdu.

Yapılan açıklamada  yaklaşık 400 milyon dolar değerinde 1.3 milyon BNB’nin yakıldığı ifade edildi.

“Yaklaşık 393.673.653,52 $’a eşdeğer, 1.296.728 BNB yakma işlemini tamamladık. Teknik incelemeye göre, kalan kilitli takım BNB’sinin kilidi açıldı ve takım adresine taşındı. Binance ekibi, yakma dışında şimdiye kadar ekip tahsisinden tek bir BNB kullanmadı veya satmadı.”

BNB yakma olayının fiyata olumlu veya olumsuz bir etkisi olmadığı gözlendi. Bitcoin’deki sıkıcı tablonun tüm altcoinlere yansıdığını ve haberi olan altcoinlerin dahi beklenen performansı gösteremediğini gözlemliyoruz.

Uzmanlar bu durumun marketteki risk iştahının düşük olmasının bir etkisi olduğunu ve Bitcoin’deki belirsizliğin tüm altcoin yatırımcılarını tedirgin ettiğini ifade ediyor.

BNB Yakma Programı Ve Amacı Nedir?

Binance’nin mevcut BNB Coin yakma programına göre, her üç ay da bir Binance ticaret hacminin %20’si oranında BNB’yi geri almak veya yok etmek şeklinde ortadan kaldırıyor.

Bu işlemle halka arz sırasında üretilen 200 milyon BNB’nin %50 sinin piyasadan kaldırılması hedefleniyor. Yakma işlemi tamamlandığında BNB’nin toplam arzı 100 milyon adet ile sınırlı olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
5 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Mısır uygarlığı, insanlığı ikiye ayırırdı, eğitimliler, egitimsizler. Bu dünyada ki en büyük savaştır, eğitimliler dedi ki, herkezi eğitirsek biz kimi gideceğiz. O yüzden eğitim şart. Bi düşünün 84 milyon bilinçli ruh, kim 20 sene tüm seçimleri kazanabilir ve olası secimleride çantada keklik görebilir. Deniyor ki, iktidar cemaat ordusunu kurmuş, kışı başı 10 maaşlar havada uçuşuyor, yollar, köprüler, havalimanları, hastaneler, toki konutları, hep milletin gelecegine ipotek koyma boyutuna gelmiş, milletin herşeyi satılmış, milletin tüm gelecek nesli borca batırılmış, peki okumayı bilmeyen, eğitimsiz gençlik ne yapiyor, milletini yağlı kazığa oturtmuş lideriyle şarkı söylüyor. Işte biz bu kafayla kripto yu anlayacağız, para kazanacağız. Arkadaşlar para yatırmasa ilk 4 deyiz, kazananlar kulübünde sonuncuyuz, taktir sizin.

Murat

O zaman senden aldığı vergiyi bile iç eden, yol, köprü, hastane, okul olarak geri vermeyen liderlerine selam söyle. Şu pandemi 15 yıl önce gelse hepiniz hastane koridorlarında geberip gitmiştiniz..

Senol

Yakilmasinin sebebi şudur, Dunya Kripto Paraya geçtiği anda, para sadece elitlerde olacak, cok anlatirim da sonunu görmek istiyorsaniz, ” Açlık Oyunlari ve Mad Max” gibi filmler bu bitcoinin sonunda gerçek hayat hikayeleri hemen hemen aynisi benzeridir..
Rabbim seytanin şerrinden korusun, şeytan tamamen insan sekline girmiş, Girenler de G9 gibi Elitler Davos vb gibi Zirvelerine bakmaniz yeterli. G9 zirvesi şeytanlarin Yeni Dunya duzeninde Yön verme zirvesidir..

Anonim

Yaw bas git ya yine allaha bağladınız

Bir kişi

Kardeşim kimse kimsenin görüşüne karışamaz doğru bulmuyorsan da saygı duy bas git nedir kaçıncı yüz yılda yaşıyoruz sen 50 60 sene öncesinde kalmışsın


Başa dön tuşu