Kripto HaberleriHaberler1 Milyar Dolarlık Bitcoin 15 Farklı Adresten 1 Cüzdana Gönderildi!

1 Milyar Dolarlık Bitcoin 15 Farklı Adresten 1 Cüzdana Gönderildi!

Takip et

Her gün milyarlarca dolarlık Bitcoin transferi yapılmakta ancak bir kişinin 1 milyar dolar kadar bir Bitcoin transferi yaptığına bugüne kadar şahit olunmadı. Bitcoin fiyatının 10.720 doların üzerinde seyrettiği piyasada bir yatırımcının 1 milyar dolar değerinde 94.000’den fazla Bitcoin’i tek Bitcoin cüzdanına transfer ettiği belirtildi.

Kripto para piyasalarında yaşanan son gelişmeler sonrasında bu tür büyük bir işlemin yatırımcıların aklında soru işaretler yaratmış olması normal. Türkiye’de hiçbir kimsenin bu kadar yüksek miktarda Bitcoin sahibi olamayacağı, sadece 1-2 kişinin bu kadar yüksek miktarda servete sahip olduğu biliniyor. Ancak dünyada milyarder isimlerin sayısı fazla ve bunlar arasında dünyayı yöneten isimlerde var ve bu kişinin bunlardan bir tanesi olabileceği de iddia ediliyor.

1 milyar dolar yani 94.000+ Bitcoin bir cüzdana aktarılırken balina alarmı verildi ve Whale Alert durumu yakından takip etmeye devam ettiklerini ve cüzdanları takip etmek konusunda izlemeye aldıklarını açıkladı. 700 dolar komisyon ödenen bu işlem için tarihte görülmemiş Bitcoin transferi olduğu açıklandı. Bitcoin transferini bazıları Satoshi Nakamoto’nun yaptığını iddia etse de bu pek gerçek olabilecek bir iddia değil.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları