BitcoinHaberler

1 Milyar Dolarlık BTC Transferi Spekülasyon Yarattı

Anonim iki cüzdan arasındaki 123.447 Bitcoin'lik aktarım ilginç tepkilere yol açtı.

Bugün gerçekleşen 1 milyar dolarlık Bitcoin (BTC) taşınma işlemi Whale Alert tarafından Twitter’da ilan edildi. 123.447 Bitcoin (BTC) anonim iki cüzdan arasında taşındı. Aşağı yukarı 1 milyar dolara karşılık gelen Bitcoin aktarımı birçoklarının dikkatini çekti. Bazı kripto para takipçileri olası bir balina ihtimalinden bahsederken bazıları da söz konusu aktarımın sadece bir manipülasyondan ibaret olduğu görüşünü savundu.

İlgili haberin gündeme bomba gibi düşmesinin ardından Bitfinex / Tether CTO’su Paolo Ardoino, Twitter’daki manipülasyon ve balina haberlerinin önüne geçmek adına söz konusu aktarma işleminin dahili bir Bitfinex işlemi olduğunu ifade etti. CTO’nun tweetine karşılık olarak Whale Alert de söz konusu işlemin “dahili bir Bitfinex işleminin değişimi” olduğunu teyit etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu