blank
BitcoinHaberler

100 Milyon Dolarlık Yeni Bitcoin Yatırımı Yolda: Hisseler %103 Oranında Değer Kazandı

Bitcoin alacağını açıklayan şirketin hisse senetleri %103 yükseldi.

Greenpro Capital Corp. CEO’su CK Lee, şirketin Bitcoin konusunda ne düşündüğünü ve planlarını açıkladı. Lee, kripto para birimleri konusunda değil ancak direkt Bitcoin (BTC) konusunda yaptığı açıklamada “Bitcoin’i bir değer deposu olarak görüyoruz. Yatırım stratejimiz ve kendi varlıklarımızı dahil ederek 100 milyon dolar değerinde Bitcoin satın almayı düşünüyoruz” açıklamasında bulundu.

Lee’nin bu açıklamasından kısa süre sonra şirketin hisseleri %103 oranında değer kazandı ve büyük bir yükseliş gözlemlendi.

GNPR Hisseleri Tarihinin Zirvesinde

Greenpro Capital Corp. hisseleri (GNPR) %103 yükseliş sonrasında tarihinin en yüksek seviyesi olan 2.60 dolara yükselerek değerlendi.

Analistler bu dönemde kripto para yatırımcılarının kurumsal yatırımcı taleplerini izlemeleri önerisinde bulunuyorlar ve piyasayı belirleyen asıl unsurlar arasında bu dönem için geçerli olarak kurumsal yatırımcıların açıklamalarının önemine değiniyorlar.

Kripto paralara yatırım yapan şirketlerin hisselerinde de artış yaşandığı düşünüldüğünde, Bitcoin artık tüm dünyada güvenli liman olarak görülüyor denilebilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu