Haberler

11 Eylül Belgelerini Yayınlamakla Tehdit Eden Gruptan Fiyat Listesi!

2.996 insanın yaşamını yitirdiği 11 Eylül terör saldırılarında Amerikan halkı büyük acılar yaşadı.

11 Eylül saldırıları ABD’nin dünyada karar alma gücünü arttıran saldırılar oldu ve terör örgütlerine o tarihten itibaren sert yanıtlar vermeye başlayan ABD, terör örgütlerini bombalamak, terör örgütlerinin oluşumunu engellemek ve dünyanın çeşitli bölgelerine askerlerini göndererek terör örgütlerinin yuvalarını başlarına yıkmak için sert ve etkili adımlar attı. Ortadoğu, dünyanın en büyük terör yuvası olarak bilindiğinden dolayı Amerikan yönetimi o dönemde aldığı kararlarda Ortadoğu bölgesine daha fazla asker göndermek ve Ortadoğu’da terör örgütlerinin yuvalarını başlarına yıkmak için müttefik ülke olan Türkiye ve diğer destekçileri ile birlikte hareket etmişti.

Geçtiğimiz günlerde ise Dark Overlord isimli hacker grubundan yapılan tehdit açıklamasında, İngiltere merkezli bir sigortacılık şirketine düzenlenen siber saldırı sonucunda binlerce 11 Eylül gizli belgesinin ellerinde olduğu iddia edilerek Washington D.C yönetiminin kendilerine Bitcoin ile para vermemesi durumunda 5 dosya halindeki bu belgeleri yayınlayacak oldukları tehdidinde bulunmuştu. O gün tarih vermeyen Dark Overlord isimli hacker grubu, bugün yeni açıklama yaptı ve 5 dosya için önemine göre dolar cinsinden fiyat belirlediklerini ve kendilerine bu paranın ödenmemesi durumunda bu belgeleri satışa sunacaklarını açıkladı.

Bizim amacımız bu belgelere sahip olmak veya bu belgeleri dünyaya yaymak değil. Bizim tek amacımız var PARA! Biz para için bu işi yapıyoruz ve 11 Eylül saldırıları ile ilgili kritik öneme sahip olan bu belgelerin satışını sadece para için yapıyoruz. Bu belgelere sahip olma nedenimizde PARA. 11 Eylül saldırıları hakkında kritik bilgiler içeren bu belgeleri dünyaya yayılması istenmiyor ise bize ödeme yapılmalı ve para gönderilmeli, eğer ABD yönetimi bize Bitcoin cinsinden istediğimiz parayı verirse bu belgeler sadece bizde kalacak ve onlarda olacak, aksi durumda ise satışa sunulacak ve internet üzerinden bu kritik öneme sahip olan 11 Eylül saldırısı belgelerine herkes için ulaşım imkanı ortaya çıkacak. – Dark Overlord

Fiyatları açıkladılar

”Layer_1.container – 5.000 USD of BTC (All Layer 1 Documents)

Layer_2.container – 50.000 USD of BTC (All Layer 2 Documents)

Layer_3.container – 100.000 USD of BTC (All Layer 2 Documents)

Layer_4.container – 1.000.000 USD of BTC (All Layer 4 Documents)

Layer_5.container – 2.000.000 USD of BTC (All Layer 5 Documents)”

Olarak fiyat veren siber saldırganlar, 5. dosyanın en önemli dosyaları barındırdığını açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu