EthereumHaberlerKripto Para

12 Yaşındaki Çocuk NFT Satışından 160.000 $ Kazandı!

NFT'ler yeniden gündemde.

Bir dönem çok popüler olan ancak Bitcoin’deki geri çekilme sonrası popüleritesi azalan NFT’ler yeniden konuşulmaya başlıyor.

Londra’da yaşayan 12 yaşındaki Benyamin Ahmed “Weird Whales” adını verdiği NFT koleksiyonu satışından 160 bin dolar değerinde 80 ETH kazandı.

Her biri benzersiz ve farklı özelliklere sahip 3350 balinadan oluşan NFT koleksiyonu alıcılardan büyük ilgi görerek yaklaşık 9 saat içinde tükendi.

12 yaşında böyle bir başarıya ulaşmış Ahmed Decrypt’e şunları söyledi:

NFT alanıyla ilgilenmeye başladım çünkü başlangıçta bu alanı çevrimiçi bir esneklik olarak harika olduğunu düşündüm.

Ahmed web geliştiricisi olarak çalışan babasının yanında küçük yaşlarından itibaren bu teknolojiler ile ilgilenmeye başladı. Babasının da yardımıyla “Boring Bananas” ile “Garip Balinalar” NFT koleksiyonu projesinde iş birliği yapmayı başardı.

Ahmed ayrıca NFT koleksiyonu satışından telif hakkı da kazandığını belirterek “Biri her balina satın aldığında, sattığı paranın %2,5’ini alıyorum” dedi.

Ahmed “Garip Balinalar” NFT koleksiyonu satışından kazandığı 80 ETH’yi satmayı düşünmediğini de ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu