Kripto HaberleriBitcoin19.000 dolardan alım yapanlar ''umutsuz'' bekliyor

19.000 dolardan alım yapanlar ”umutsuz” bekliyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin‘i geçen sene sonunda 19.000 dolar değerden alan yatırımcılar bu sene içerisindeki yükselişlerin pek iyi sonuçlar vermeyecek olduğunu ve bu sene kar etmelerinin mümkün olmayacak olduğu görüşündeler. Yatırımcıların bu şekilde düşünmesinin arkasındaki asıl neden ise kripto para fiyatlarının yıl içerisinde en ortalama seviyesinin 7.200 dolar civarında olması ve 8.300 dolarda dahi tutunamayarak düşüş yaşamasından kaynaklanıyor.

Bitcoin için kısa süreli ve orta vadeli beklentilerinin bu sene başından itibaren çok daha umutlu beklediklerini, sene sonuna yaklaştığımız 3 aylık süreçte ise zararlarını çıkarmalarının asla mümkün olacağına inanmadıklarını ifade ediyorlar.

Bu sene sonu beklentisi çok düşük

Sene sonu beklentisinin son derece düşük olmasından dolayı kendilerinin umutsuz olduklarını belirten binlerce yüksek fiyattan yatırım yapan kişi, 19.000 doların tekrar görülebilecek olduğuna hala inandıklarını ama bu sene sonunda zararlarını çıkarmalarının mümkün olmayacak olduğu konusunda kesin düşünceleri olduğunu ifade ediyorlar. Bitcoin fiyatının 19.000 dolar seviyesini geçmesi için destek ve direnç seviyelerinden daha çok önem taşıyan konu fiyatın anlık olarak daha fazla yükselmesi ve yatırımını korumasından geçiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları