bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberler1Broker: Geri ödemeleri yapacağız

1Broker: Geri ödemeleri yapacağız

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

1Broker isimli platformdan yapılan basın açıklamasında FBI ve SEC tarafından alan adına el koyulmasının ardından içeride ödemesi bulunan kişilere ne zaman ve nasıl ödeme yapılacak olduğu konusunda bilgi verildi. 1Broker, ödemelerin 8 Ekim’den itibaren yapılmaya başlayacak olduğunu ve herkese gereken ödemelerin yapılacak olduğundan endişe duyulmaması gerektiğini açıkladı.

Marshall Adaları merkezli bir platform olmasına rağmen FBI ve SEC tarafından el konulması sonrasında çoğunluğu Türk kullanıcılardan oluşan platforma erişim kapanmış ve paraların çekilemez hale gelmesi yatırımcıları oldukça ciddi bir biçimde etkilemişti.

1Broker ödemeleri yapacak

1Broker, ödemelerin yapılacak olduğunu açıklayarak ödemelerin kendilerinde garanti altında olduğunu ifade etti. Platform salt okunur bir sürüm yayınlarken, yayınlanan bu sürüm ile birlikte platformdan bilgi almak mümkün iken, yatırımcıların yatırımlarını kontrol etmelerine ise hiçbir şekilde FBI ve SEC tarafından izin verilmiyor. Açılan yasal davanın sonucunun ne zaman sonuçlanacak olduğu konusunu ise belirli bir zaman sonra yargıçların kararı belirleyecek. Yargıçların vereceği karar sonrasında bile güvenilirlik konusunda platform sorunlar yaşayacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları