HaberlerKripto Para

20 Yaşındaki ABD Kongre Üyesi 2020 Bitcoin ve Kripto Para Netlik Yasası Taslağı Sundu

20 yaşındaki genç ABD Kongre Üyesi Paul Gosar (Cumhuriyetçi Parti Ariozona) Temsilciler Meclisi'ne kripto para netlik yasası taslağı sundu.

ABD’de hangi kurumların kripto para birimlerini düzenlemesi gerektiğini gösteren bir yasa taslağı sunuldu. Kripto paraların tüm dünyada daha çok düzenlemeye ihtiyaç duyduğunu ve bu konuda acil olarak Amerikan yönetiminin adımlar atması gerektiğini düşünen Gosar, kripto paraların hangi kurum tarafından nasıl ve ne alanda düzenlenmesi gerektiğini gösteren taslak bir şema hazırladı.

Amerikan yönetimi Avrupa ve Asya’ya göre kripto para birimlerini günler içerisinde düzenleyebilecek uzmanları bünyesinde barındırıyor ve öyle görünüyor ki şimdiden ABD’nin olası kripto para yasalarının hazır olabileceği tahmin bile ediliyor.

Washington DC bu konuda resmi adımlar atmayı sürdürürken, Amerikan kurumları kripto paraların büyük bir tehdit olmadığını düşünmeyi de şimdilik sürdürüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu