Kripto HaberleriHaberler2017'de 20.000 Dolar Rekorunun Arkasında Bitfinex Mi Var?

2017’de 20.000 Dolar Rekorunun Arkasında Bitfinex Mi Var?

Takip et

ABD’li uzmanlar Bitfinex kripto para borsasının 2017 verilerini incelemeye aldı. Bitcoin 2017 yılında rekor kırmış ve milyonlarca insan o dönemde kayıplar ve kazançlar arasında kaybolmuştu. Trilyon dolar olması beklenen piyasa hacmi bir türlü trilyon dolarları görememiş olsa da kripto para piyasasında rekorlar kırılmış ve milyonlarca insan kripto para birimlerini satın almıştı. Bugün artık Bitcoin daha farklı bir yerde ve insanlar 10.000 dolar seviyesi altında seyreden fiyatı nedeniyle Bitcoin’in ne zaman rekor kıracak olduğunu merak ediyor. Bitcoin kısa süre içerisinde rekor kırabilecek gibi görünmüyor olsa da uzmanlar 20.000 dolar rekorunun yapay olduğunu ve bu sebeple tekrar görülmesinin uzun yıllar olmayabilecek olduğunu düşünüyor.

Bitfinex borsasının bu konuda açıklama yapmadığı biliniyor ancak kısa süre önce 20 bin dolar beklentisi olanlar bu haberler ile bir kez daha sarsıldı. Konu ile ilgili olarak araştırmaların ne kadar süreceği ve doğru çıkıp çıkmayacağı bilinmemekte.

Bazı uzmanlar her ne kadar 20 bin doların görülmesi zor dese de, 2020 içerisinde 60 bin dolar beklentisi olan analistlerin sayısı da bir hayli fazla.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları