Haberler

2017’de Kırılan Bitcoin Fiyat Rekoru ‘Az’ Geldi!

Son günlerde bazı kripto para birimi yatırımcıları çeşitli mecralarda '2017'de Bitcoin fiyatının rekor kırması yeterli miydi?' konusunda tartışmaya devam ediyor.

ABD ve diğer ülkelerden çok sayıda kripto para birimi yatırımcısı son dönemde özellikle Bitcoin fiyatında yaşanan yükselişleri yakından izlemeye devam ediyor. Bir grup Bitcoin sahibi yatırımcı ise ellerindeki kripto para birimlerinin değerinin hâlâ rekor kırmadığından yakınırken, bir grup ise 2017’de Aralık 15’inde kırılan Bitcoin fiyat rekorunun ‘az’ olduğunu dile getiriyor.

Bazı Bitcoin yatırımcıları 40.000 dolar olarak kırılmasını bekledikleri Bitcoin fiyatı rekorunun 20.000 dolar ve seviyesinde kırıldığına, bunun aslında çok da büyük olmayan bir rekor olduğuna dikkat çekiyorlar.

Bitcoin’i yükseltecek gelişmeler 2017 yılında oldukça iyi olmasına rağmen o dönemde sadece bir grup azınlık bu rekordan faydalanmış, bazıları villalar, lüks arabalar alabilecek kadar büyük paralar elde etmişti. Bugünün bir grup kripto para camiası ünlüsü ise o dönemde kazandıkları servetleri sayesinde ünlenmiş bir pozisyona girmişlerdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu