Haberler

”2019 Yılı İyi Geçecek”

Blockchain Economy Summit.

Blockchain Economy Summit’te konuşan Tom Lee, 2019 yılında kripto para fiyatlarının daha iyi olabilecek olduğunu ve fiyatların beklenenden daha iyi olabilecek olduğunu açıkladı. 2018 yılında hard fork savaşlarından dolayı kripto paraların değer kaybettiğini ve 2017 ile 2018 yılının çok kötü geçen bir 2 yıl olduğunu açıklayan Tom Lee, bu sene hakkında ise iyi geçecek olduğunu düşündüğünü açıkladı.

Tom Lee, 2018 sonu tahmini olan Bitcoin için 15 bin dolar fiyatla yatırımcıların piyasa kalmasına sebep olmuş ve kendisini dinleyen yatırımcılar 2018 yılı sonunda Tom Lee’nin 15 bin dolar tahmininin tutacak olduğuna güvenerek yatırımlarını satmamıştı ve beklemeye başlamıştı. Tom Lee’nin dediklerinin hiçbirisi gerçekleşmesi ve kripto para piyasasında milyarlarca dolarlık zarar ortaya çıkmıştı.

Şimdi nasıl güvenelim?

Tom Lee’nin açıklamalarına yorum yapan ABD merkezli yatırımcılar ise Asyalı yatırımcıların Tom Lee’nin yorumlarına güvenerek hareket etmesinin sonucunu gördüklerini, 2019 yılı iyi geçecek olduğu açıklamalarına güvenmemek gerektiğini paylaştı. ABD merkezli yatırımcıların büyük çoğunluğu yatırımlarında kendi kararlarını veriyor ve yapılan açıklamaların doğru olmadığını düşünüyor. ABD merkezli yatırımcıların bir bölümü de sadece ABD’li isimlerin açıklamalarını dikkate alıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu