Kripto HaberleriBitcoin2019'a Bitcoin Yatırımı İle Girmek&Girmemek

2019’a Bitcoin Yatırımı İle Girmek&Girmemek

Takip et

Bitcoin yatırımcıları 2018 yılında zorluklar yaşadılar ve yaşadıkları bu zorluklar onları yolundan döndüremedi. Yıl sonunda ise 2019’a kripto para yatırımı yapıp yapmamak arasında kararsız kalan ve Ocak ayında yeni bir rekorun geçen seneye oranla görülüp görülemeyecek olduğunu düşünenlerin sayısı çok olmasa da yeterli düzeyde. Kripto para birimlerinin 2019 yılında başarılı olup olmayacak olduğu konusunda düşünceli olan ve karar vermekte zorlanan milyonlar ise 2019’a temiz bir sayfa açarak mı, yoksa kripto paralar ile yola devam ederek mi girmeleri gerektiğine karar veremiyorlar. Geçen sene 17 Aralık’ta 20 bin dolar düzeyinden yatırım yapanlar ise 1 yılı aşan ve 370 günü geçen arada kaybettikleri için bugün satış yaparak saatler 00.00’ı göstermeden önce temiz bir sayfa açıp açmamak konusunda düşünüyorlar.

2018 yılının kripto para yılı olduğu kadar, kripto para yılı olmadığı da aşikar. Bitcoin Cash hard forku, Ran NeuNer’in geri adım atan açıklamaları, ABD hükümetinin kripto paraları risk olarak görmeyip yasa maddeleri ile korumaması sonrası düşüşler, Çin’de kripto paralara uygulanan baskının yükselmesi ve tüm bunların yanında daha yüzlerce sayılabilecek kötü geçen anıların yılı 2018. Bitcoin fiyatının tarihinde gördüğü en yüksek seviyenin yılı olarak değil, en yüksekten, en düşüğe kadar yaşadığı büyük düşüşlerin yılı oldu.

Bu yılın geride kalmasına saatler/dakikalar kaldı, kripto para sahibi olup olmamak konusunda kararsız kalanların sayısı ise son dakikalara kadar devam edecek. Yıl sonunun kripto paralar için iyi bir yıl olup olmayacak olduğu endişesi yaşayanlar ve 2018’de yaşadıkları kötü değişimlerin 2019’da yaşanıp yaşanmayacak olduğunu soran milyonlarca insan var. Bu kişilerin kripto para alarak mı yoksa bu seneden farklı olarak almayarak mı girmeleri konusunda kararsız kalmalarının nedeni ise Bitcoin fiyatının yükselmeyecek olduğu yönündeki endişelerden kaynaklı.

2019’da kripto paralar ile ilgilenecek, kripto paralardan dolayı kayıplar yaşamayı göze alabilecek herkes bugün düşük fiyatlardan Bitcoin alabilir. Bunu göze alamayanlar ise elindeki mevcut kripto paraları da satarak 2019’a temiz, kripto paralardan uzak bir yıl olarak girmesi öneriliyor. Analistler ise tüm kararın yatırımcıların kendisinde olduğu görüşünü destekliyor.

Bitcoinsistemi.com tüm okuyucularına Mutlu Yıllar diler. 

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları