Kripto Para

2020 Yılında Yatırımcılar Kendilerini Daha İyi Korumalı

Bitcoin ve altcoin sahibi olan yatırımcılar 2020 yılında kendilerini çok daha iyi korumak zorunda kalacaklar.

Kripto para piyasasında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Piyasada her geçen gün daha fazla kullanıcı daha fazla saldırılara açık hale gelirken, 2019 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız saatlerde yatırımcıların 2020 yılında kendilerini daha iyi koruması gerekecek. Yatırımcılar 2020 yılında beklentilerinin yüksek olduğunu belirtirken, borsa saldırılarına her an hazır olmak zorundalar.

2019 yılı Ocak ayında yaşanan siber saldırılar bu yıl yatırımcıları şoka uğratmış, birçok kripto para yatırımcısı siber saldırıların kendilerine yönelik nasıl tehdit olabileceğini anlayamadan piyasada saldırı haberleri ile sık karşılaşmışlardı.

2020 daha büyük saldırıların olacağı bir yıl olacağı için yatırımcıların kendisini özellikle hemen bugünden yeni bir şifre, iki aşamalı doğrulama seçeneklerinin aktif edilmesi ve mail adreslerinin şifresini değiştirerek koruması önerilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu