Haberler

2020’de ABD Veya Avrupa’nın Kripto Para Yasalarını Onaylaması Mümkün

ABD ve Avrupa 2020 yılında kripto para birimleri ile ilgili nasıl adımlar atacak?

ABD’nin ve Avrupa’nın 2020 yılı için nasıl adımlar atacak olduğu konusu hâlâ büyük bir merak konusu. Çok sayıda kripto para yatırımcısı bu konuda soru işaretlerine yanıt ararken, bazı kimseler ise 2020 yılının AB ve ABD’nin kripto paralar konusunda yasalara onay vereceği yıl olacağını düşünüyor. Libra ve diğer etkenler dolayısı ile ABD’nin 2020 yılında bazı kripto para yasalarına zaten onay vermesi beklenen bir gelişme. Zira eğer ki ülke bu konuda çalışma yapmaz ise bunun sonucu olarak Çin ve diğer rakiplerinin kendisinin önüne geçmesine sebep olabilir.

Bugün ECB’nin Avrupalı şirketlere Libra benzeri rakip üretmesi için herhangi bir engel olmadığını resmen olmasa bile bildiren çağrısı sonrasında ABD yönetiminin Facebook Libra gibi kripto para birimleri için karar vermesi gerekebilir. 2020’de neler olacağını tüm kripto para camiası birlikte görecek.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu