HaberlerKripto ParaXRP

2020’nin İlk Çeyreğini Masaya Yatıran Messari XRP’yi En Kötü Performanslı Kripto Para Seçti

Messari'nin yapmış olduğu değerlendirmeye göre Bitcoin'den hemen sonra LINK'in yer gelmesi görenleri hayrete düşürdü.

2020’nin ilk çeyreğindeki kripto para performanslarını masaya yatıran Messari, Bitcoin’in 1,025,618,898 dolarlık işlem hacmiyle zirvede olduğunu, 2 ve 3. sırada ise LINK (130,535,603 dolar) ve Ethereum’un (ETH)
(118,309,525 dolar) geldiğini belirtti.

Buna göre 77,029,141 dolarlık işlem hacmiyle ilk 3 aylık dönemi son derece kötü bir performansla kapatan XRP, şubat ayında bir miktar olumlu hareketlenme gösterip yatırımcılarını umutlandırsa da geçtiğimiz ayda ortaya çıkan pandemi krizinden nasibini alarak dibi gören kripto değerlerin başında geldi.

12 Mart’ta yaşanan ve 2008 büyük buhranından bile kötü bir etkiye sahip olduğu belirtilen pandemi kaynaklı kriz ve Ripple CEO’sunun toplu XRP satışlarıyla ilgili yaptığı yorumlar piyasanın en değerli 3. kripto para biriminin zor günler yaşamasında son derece etkili oldu.

2019 ve 2020 yıllarında yatırımcısını ciddi anlamda üzen ve 0,101 dolar seviyesine kadar gerileyen XRP’nin bu denli büyük değer kaybı yaşamasında Ripple’ın yılan hikayesine dönen dava sürecinin de etkisinin olduğunu belirten Messari şirketi, bu yılın şimdiye kadarki en kötü performanslı kripto parasının XRP olduğunu belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu