coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoin2024'te Bu Mem Tokenler Dogecoin'e Rakip Olabilir! Ünlü Kripto Para Boğası Şirketinin...

2024’te Bu Mem Tokenler Dogecoin’e Rakip Olabilir! Ünlü Kripto Para Boğası Şirketinin Alımlarını Açıkladı!

Ünlü kripto para boğası Andrew Kang, kurucu ortağı olduğu Mechanism Capital'in, Donald Trump merkezli altcoinlere ve NFT'lere yöneldiğini belirtti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü kripto para boğası Andrew Kang, kurucu ortağı olduğu Mechanism Capital’in 2024 yılında hangi altcoinlere yöneldiğini ve yatırım yaptığını açıkladı.

Bu noktada X hesabından paylaşım yapan Andrew Kang, kurucusu olduğu kripto fonu Mechanism Capital’in, Donald Trump merkezli tokenlar ve NFT’lere yöneldiğini belirtti.

Bu noktada Kang, ABD başkanlık seçimleri yaklaşırken Donald Trump’ın medya profilinin, kazanıp kazanmamasına bakılmaksızın bu meme paralarını muhtemelen daha yüksek seviyelere çıkaracağını düşündüklerini söyledi.

Mechanism Capital’in bu tokenlerin 2024 pozisyonları arasında olduğunu söylemesinden sonra Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve çeşitli ağlardaki birçok Donald Trump temalı token, son 24 saat içinde %100’e kadar artış gösterdi.

Kurucu ortak Andrew Kang, X paylaşımında şunları söyledi:

“Mechanism Capital 2024’teki ilk yeni pozisyonlarını aldı.

Bu yeni pozisyonlar Trump etrafında yoğunlaşıyor ve Trump ile ilgili meme coinleri ve NFT’leri içeriyor.

Mem tokenleri tamamen dikkat ekonomisiyle ilgilidir ve Trump da muhtemelen dünyadaki en iyi ilgi tekelcilerinden biridir.

ABD ön seçimleri yeni başladı ve artık yaza kadar her bir veya iki haftada bir eyalet/bölge seçimleri yapılıyor, dolayısıyla kendisi SÜREKLİ haber döngüsünde yer alıyor.

Ve elbette bundan sonra genel seçimler var.

Bu yatırımlardaki temel odak noktası sadece Trump’ın kazanıp kazanmayacağıyla ilgili değil.

Anketler kazanma ihtimalinin çok yüksek olduğunu gösteriyor ancak asıl mesele bu değil.

Asıl odak nokta Trump’ın seçim süreci boyunca her zaman her yerde manşetlerde yer alması ve insanların sürekli Trump hakkında konuşacak olmasıdır.”

Son olarak tüm mem tokenlerde risklerin olduğuna dikkat çeken Andrew Kang TRUMP isimli mem tokenin popüler mem tokenler Dogecoin ve Shıba Inu’ya rakip olabileceğini savundu:

“Trump temalı mem tokenlerdeki ana risk Trump’ın kendisinin tüm TRUMP tokenlerini elden çıkarması olduğunu belirtmek gerekir.

Bu durum TRUMP tokenini hemen yok edebilir ya da DOGE /SHIB yoluna gidebilir.

Bu noktada DOGE ve SHIB’e rakip olabileceğine inandığım gördüğüm ilk mem token TRUMP olabilir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail