Haberler

24 Saatte 104 Milyar Dolar!

Kripto para piyasası hacmi 24 saatte 104 milyar dolar değişti.

Son 24 saat içerisinde kripto para birimlerinin değeri 500 dolardan daha fazla artan Bitcoin fiyatından hemen sonra büyük oranda değişim gördü. Bitcoin fiyatındaki artış ve düşüşler sonrasında başta Bitcoin piyasa hacmi olmak üzere birçok kripto paranın piyasa hacminde ciddi değişimler görüldü.

Bunun sonucu ise kripto para birimi piyasasına yansıdı. Piyasanın toplam hacmi 24 saat içerisinde 240 milyar dolara çıkarken, piyasa hacmi değişimleri 104 milyar doları buldu. 1 yıla yakın süredir 100 milyar dolar seviyesinin üzerinde neredeyse hiç değişmeyen piyasa hacmi kapitilizasyonunun bu kadar fazla oranda değişim göstermesi piyasadaki yatırımcılara şok etkisi yarattı.

Piyasa hacmindeki 240 milyar dolar seviyesinin ardından yeni piyasa hacmi kapitilizasyonu beklentisi 240 milyar dolar iken, birçok kripto para birimi sahibi 10 milyar doların kısa sürede kazanılabilecek olduğunu ve kısa süre de olsa piyasa toplam hacminin 250 milyar doları görebileceğini düşünüyor. Piyasadaki bu büyük değişim yine piyasada yatırımı olan yatırımcılara yarıyor. Zira birçok kripto para sahibi için kısa döneme kadar hep kayıp oldu ancak şimdi tekrar büyük kazanç başladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu