Haberler

24 Saatte Yaşanan Yükselişlerin Sebebi Ne?

24 saatte yaşanan yükselişlerin sebepleri merak konusu.

Son 24 saatte yaşanan kripto para fiyatlarında ve piyasa hacmindeki yükselişlerin nedeni merak ediliyor. Kripto para piyasası hacmindeki yükselişin sebebi ve kripto para fiyatları ile Bitcoin fiyatındaki yükseliş merak ediliyor. Milyarder yatırımcıların piyasayı kontrol ettiği iddiaları, milyoner yatırımcıların ise bu dönemde satış ve alım yapıp yapmamak arasında kararsız kalmasının arkasında bazı nedenler var. Yatırımcılar, bugün henüz devam eden yükselişlerin ne zamana kadar ve hangi seviyeye kadar devam edecek olduğunu soruyor ve kripto para fiyatlarının yükselişlerinin neden dolayı olduğunu haklı olarak merak ediyorlar.

Yükselişlerin nedeni belli değil

Kripto paraların yükselişinin nedeni belli değil. Kripto para piyasasında milyarlarca doları aşmış olan 5 milyar dolardan fazla yaşanan yükselişin sebepleri hakkında yatırımcıların iddiaları alımların yüksek olması değil, büyük bir yatırımcının piyasada milyarlarca dolara varan alım yapmayı sürdürüyor olabilmesi veya büyük yatırımcıların olumlu fiyat yükselişlerini destekliyor olabilecek oldukları gösteriliyor. Henüz Bitcoin’i yükseltecek olan gelişmelerin sadece bunlarla sınırlı olması da yatırımcıların endişe yaşamasına sebep oluyor ve yükselişlerin devam etmeyecek olmalarını düşünmelerinde rol oynamakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu