Haberler

The Next Web: 25 Kasım 2019’da 279 Bin Bitcoin İşlemi Gerçekleştirildi

The Next Web'in açıkladığı verilere bakılacak olursa Bitcoin ile 25 Kasım 2019 00.00-00.00 zaman dilimi göz önüne alındığında 279 bin kadar aktif bir işlemin gerçekleştirildiği açıklandı.

Piyasanın son günlerde oldukça kötü duruma gerilediği Bitcoin pazarında dün 279 bin adet işlem yapıldı. The Next Web açıklamasına göre 279 bin işlemin tam olarak hangi ülkelerden yapıldığı resmen açıklanmasa bile kripto para yatırımcılarının bu 279 bin işlemden %60’ından fazlasının satış üzerine olduğu tahmin ediliyor. Bunun sebebi de açık olarak piyasada yaşanan fiyatların sürekli birkaç gündür düşüş eylemleri gösteriliyor.

Bitcoin’in yükselmesi yerine düşmesini tetikleyen en önemli sebep olarak gösterilen satışlar bu konuda kripto para yatırımcılarını durdurmaya ise yetmiyor. Yatırımcılar kendilerinin dışında herkes zarar edecek olsa bile satış yapacaklarını, kripto paraları sevdikleri için değil kazanç elde etmek için bir ”kurtlar sofrası” olarak gördüklerini beyan ediyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu