binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoin26 Mart'ta Büyük Duyuruya İşaret Eden Altcoin, Sürprizin Ne Olduğunu Açıkladı

26 Mart’ta Büyük Duyuruya İşaret Eden Altcoin, Sürprizin Ne Olduğunu Açıkladı

Bugün büyük bir duyuru yapacağına dair önceki günlerde paylaşım yapan altcoin, nihayet sürprizin ne olduğunu açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Web3 altyapı sağlayıcısı Ankr (ANKR), Neura blockchain’inin piyasaya sürülmesiyle yapay zeka startup ortamına girmeye hazırlanıyor.

Bu yeni ürün, yapay zeka girişimlerinin merkeziyetsiz GPU kaynaklarına, kripto para tabanlı kitle fonlamasına ve zincir üzerindeki yapay zeka faaliyetlerine erişimini sağlamak üzere tasarlandı. Resmi blog yazısına göre Neura, yapay zeka geliştiricilerinin yeni projeler başlatırken karşılaştıkları önemli zorlukları ele almak üzere geliştirildi.

Ankr CEO’su Neura’nın sahip olduğu potansiyele değindi ve şunları söyledi:

“Ankr CEO’su Neura’nın sahip olduğu potansiyele değindi ve şunları söyledi: “Neura, AI modellerinin sanal sinir ağları için üstün bir işletim sistemi sunarak onları güvenilir veriler, GPU kaynaklarına ölçeklenebilir erişim, akıllı sözleşme otomasyonu ve gelecekteki AI uygulamalarının ve ödemelerinin saniyelik taleplerini daha iyi karşılayabilecek yeni ekonomik modellerle güçlendiriyor.”

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: Bu Altcoin, Amazon Web Services ile Bir Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

CEO ayrıca Web3 ve yapay zekanın yakınlaşmasının önemini vurgulayarak bunu “her iki sektör için de en önemli olaylardan biri” olarak tanımladı.

Son zamanlarda kripto para projeleriyle yapay zeka alanı arasında yakınlaşmalar arttı. En son dün, Nvidia CEO’sunun NEAR hakkında “çok havalı” olarak bahsetmesine değinmiştik.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail