binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSıcak Gelişme: Bu Altcoin, Amazon Web Services ile Bir Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

Sıcak Gelişme: Bu Altcoin, Amazon Web Services ile Bir Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Oyun odaklı katman-1 blok zinciri Worldwide Asset Exchange (WAX), Amazon Web Services (AWS) ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Şu anda etkinlik bakımından en büyük 10. blockchain olan WAX, ağını Amazon Managed Blockchain (AMB) hizmetine entegre edecek.

AMB hizmeti, geliştiricilerin hem özel hem de genel blockchainler üzerinde merkeziyetsiz uygulamalar (dapps) oluşturmalarına yardımcı olmak için tasarlandı. Bu entegrasyon sayesinde, WAX geliştiricileri AWS konsolu aracılığıyla node’ları dağıtabilecek ve bu node’ları WAX blok zinciri üzerinde geliştirme yapmak için kullanabilecekler.

WAX CTO’su Lukas Sliwka bu ortaklığı önemli bir dönüm noktası olarak görüyor. Sliwka yaptığı açıklamada, “WAX ve Amazon Web Services arasındaki yeni ortaklık, Web3’ün kitlesel olarak benimsenmesine yönelik yolculuğumuzda önemli bir sonraki adımdır” dedi.

Dappradar’ın verilerine göre WAX, geçtiğimiz 30 gün içinde 666.000 tekil aktif cüzdanla 141 milyon işlemi mümkün kıldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail