Kripto HaberleriAltcoinRipple CEO'su Altcoin Açıklamasını Yineledi

Ripple CEO’su Altcoin Açıklamasını Yineledi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, kripto para birimi piyasasında 3.000’den fazla altcoin olmasını bir kez daha sert sözlerle eleştirdi ve 3.000’den fazla altcoin olmasına gerek olmadığını açıkladı. Kripto para piyasasında isteklerin ve beklentilerin kısa vadede daha iyiye işaret edeceğini ifade eden CEO, fazla kripto para sayısının ise piyasada iyi değil kötü olduğunu açıkladı.

Dünya’nın 3.000’den fazla kripto para birimine ihtiyacı yok. Dünya’nın kullanılabilirlik ve kullanım açısından iyi olan daha iyi kripto para birimlerine ihtiyacı var. Bu konuda gelecekte 3.000 kripto para birimi sayısının azalmasının mümkün olacağını düşünenlerdenim. – Ripple CEO’su Brad Garlinghouse

3.000’den fazla altcoin olması piyasada çoğu az sayıda tercih edilen kripto para birimi olsa da varlıklarını korumalarını asla engellemiyor. Daha önce de bu şekilde açıklama ile gündeme gelen Ripple CEO’su bu açıklamasını yinelemiş oldu.

XRP fiyatı hakkında “XRP fiyatı bizim için önemli değil” tarzında yaptığı açıklamalarla tepki çeken ünlü CEO, eğer bu şekilde devam ederse daha çok yatırımcıyı kaybetmesi öngörülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay