Kripto HaberleriHaberlerRipple (XRP) 3 günde yüzde 90 yükselerek 0,50 doların üzerine çıktı

Ripple (XRP) 3 günde yüzde 90 yükselerek 0,50 doların üzerine çıktı

Takip et

18 Eylül tarihinde 0,27 dolar seviyelerinde işlem gören Ripple (XRP), zincirlerini kırarak 3 günde durmadan artışlarını sürdürdü. Gelinen noktada önemli bir direnç olan 0,50 dolar seviyesini de kırarak 0,53 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Her ne kadar Ripple şirketinin son zamanlarda bankalar ile yaptığı anlaşmaların bu yükselişte büyük bir payı olsa da, yükselişi tetikleyen unsurun XRP’ye gelen yoğun talep olduğu çok açık.An itibarı ile 24 saatlik değişime bakıldığında yatırımcısına yüzde 40 kazandıran XRP, son 3 günlük süreye bakıldığında ise yaklaşık yüzde 90’lık bir yükseliş yaşadı.

Birçok uzmana göre tüm kripto para piyasasının artı yönlü olması XRP’nin bu artışından kaynaklanıyor olabilir. Ulaştığı 20 milyar dolarlık piyasa hacmi ile 23 milyar dolarlık Ethereum’un arkasında ve 3. sırada olan XRP, yükselişlerine devam ederse tüm piyasadaki en büyük 2. kripto para olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Türkiye’de de XRP yatırımı tavan yaptı

Türkiye’deki kripto para borsalarına bakıldığı zaman XRP’nin en çok alım satımı yapılan kripto para olduğu açık bir şekilde görülüyor. Hemen hemen her borsada BTC hacmini bile geçen XRP, Türkiye’den de oldukça ilgi görüyor.

XRP fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları