Kripto HaberleriBitcoin3 Şanslı Kişiye Birer Bitcoin Ödül Dağıtılacak!

3 Şanslı Kişiye Birer Bitcoin Ödül Dağıtılacak!

Tether ve Lugano şehrinden Bitcoin açıklaması geldi.

Takip et

Bitcoin’i (BTC) yasal para birimi olarak kabul eden El Salvador’dan sonra BTC‘yi yasal olarak kabul eden İsviçre’nin Lugano isimli şehri Avrupa’nın Bitcoin başkenti olma yolunda ilerliyor.

Lugano bu kararında, önde gelen stablecoin Tether (USDT) ile güçlerini birleştirdi.

Bitcoin kararından sonra Lugano şehri, 28-29 Ekim 2022 tarihleri ​​arasında Plan ₿ Forumunu gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Bu forum kapsamında açıklama yapan Tether ve Lugano şehri, yaklaşan forumda Plan B Forum bilet sahiplerine 1 Bitcoin vereceklerini duyurdu .

Açıklamaya göre, 28-29 Ekim 2022 tarihleri ​​arasında gerçekleşmesi planlanan etkinlikteki üç şanslı bilet sahibi, 1 Bitcoin (BTC) ödülü kazanma şansına sahip olacak.

Tether CTO’su Paolo Ardoino konuyla ilgili şunları söyledi:

“Katılımcılara konferans sırasında ilgi çekici bir an yaşatırken Bitcoin’in gücünü ve potansiyelini deneyimlemeleri için başka bir yol sunmaktan heyecan duyuyoruz.

Bir Bitcoin vererek daha fazla insanı dijital ekonomiye katılmaya teşvik etmeyi umuyoruz.
Bitcoin’in uzun vadeli ve ana akım benimsenmesi için bir katalizör olabileceğimize inanıyoruz.”

Plan ₿ Forumu, Bitcoin’in yasal para birimi olarak benimsenmesini, ekonomik ve finansal özgürlüğü tartışmak için dünya liderlerini, teknoloji uzmanlarını ve girişimcileri bir araya getiren önde gelen Bitcoin konferansı olarak tanımlanıyor.

Hatırlanacağı üzere Mart ayında Tether yaptığı açıklamada İsviçre’nin Lugano isimli şehrinin hem Bitcoin’in hem de Tether’in USDT’nin şehrin yasal para birimi olacağını söyledi.

İlgili Haber
El Salvador'dan Sonra Bir Bölgeden Daha Bitcoin (BTC) Müjdesi Geldi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları