HaberlerKripto Para

3 Ülke Kripto Para Birimleri İçin Toplanıyor

İngiltere'nin de aralarında bulunduğu 3 ülke toplanıyor.

Resmî Para ve Finans Enstitüleri Forumu (OMFIF) öncülüğünde düzenlenecek olan kripto para toplantısına 3 ülke katılacak. İngiltere, İsviçre ve Macaristan’ın yanısıra ING Hollanda’da toplantıda yer alacak. Bu ülkelerin ve ING Hollanda’nın yetkilisinin katılacak olduğu toplantıda kripto paralarla ilgili çok ciddi kararlar alınması beklenmiyor. Ancak yetkililerin görüşlerini paylaşacak olduğu, alınacak kararlar için bir yol haritası oluşturabilecekleri iddia ediliyor.

Kesin olarak bilinmemekle birlikte, toplantıdan hemen sonuç çıkmayacağı, ancak kripto para birimleri konusunda önemli adımlar için ön kararların verilerek bunların 3+1 ülke tarafından gündeme getirilebileceği belirtiliyor.

Kripto paralar konusunda atılacak olan bu önemli adımın daha önce G20 gibi zirvelerde düzenlenen kripto para temalı konuşmalara oranla daha farklı olmayacağı öngörülmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu