Kripto HaberleriHaberlerPekin Haklı Olabilir: 39 Kripto Para Borsası Lisanssız Çıktı!

Pekin Haklı Olabilir: 39 Kripto Para Borsası Lisanssız Çıktı!

Takip et

Çin’de en önemli bölgelerin arasında ilk 5 arasında yer alan Shenzhen’de yaşanan bir vakada 39 kripto para birimi borsasının lisanssız olarak sahte bir hizmet verdikleri ve kripto para borsalarının derhal kapatılması ve bunları yönetenlerin derhal yargı önüne çıkarılması adına Shenzhen polis ekipleri tarafından harekete geçildiği açıklandı. Dovey Wan tarafından yapılan resmi olmayan açıklamada kripto para birimi borsalarının sahte oldukları ve herhangi bir lisansa sahip olmadıkları belirtildi.

Kripto para birimi borsalarının sahte olması kripto para borsası yatırımcılarının paralarının her an ellerinden kayıp gitmesine sebep olabilecek bir olay ve bu tür sahte kripto para birimi borsası sayısının onlarca olduğu tahmin edilmekte. Bu borsaların daha yüksek komisyon ücretlerine sahip olabilenleri olduğu kadar, daha düşük komisyonlarla kulanıcıları çeken ponzi eylemleri uygulayanlarının gelecekte sayısı daha da fazla artacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları