Haberler

Pekin Haklı Olabilir: 39 Kripto Para Borsası Lisanssız Çıktı!

Çin'in başkenti Pekin'de ikamet eden ülke yöneticileri ülkede kripto para birimlerini istemiyor ve buna karşı propagandalarda aktif oldukları resmen artık biliniyor.

Çin’de en önemli bölgelerin arasında ilk 5 arasında yer alan Shenzhen’de yaşanan bir vakada 39 kripto para birimi borsasının lisanssız olarak sahte bir hizmet verdikleri ve kripto para borsalarının derhal kapatılması ve bunları yönetenlerin derhal yargı önüne çıkarılması adına Shenzhen polis ekipleri tarafından harekete geçildiği açıklandı. Dovey Wan tarafından yapılan resmi olmayan açıklamada kripto para birimi borsalarının sahte oldukları ve herhangi bir lisansa sahip olmadıkları belirtildi.

Kripto para birimi borsalarının sahte olması kripto para borsası yatırımcılarının paralarının her an ellerinden kayıp gitmesine sebep olabilecek bir olay ve bu tür sahte kripto para birimi borsası sayısının onlarca olduğu tahmin edilmekte. Bu borsaların daha yüksek komisyon ücretlerine sahip olabilenleri olduğu kadar, daha düşük komisyonlarla kulanıcıları çeken ponzi eylemleri uygulayanlarının gelecekte sayısı daha da fazla artacaktır.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı